Televizoru remonts


Televizoru remonts Rīgā. Servisa centros DAP tiek veikta visu defektu bezmaksas televizora diagnostika. Televizoru remontu veic profesionāli speciālisti ar lielu darba pieredzi, kuri nepārtraukti uzlabo un pilnveido savu profesionālo meistara kvalifikāciju. DAP servisa centrā televizoru remonts tiks veikts maksimāli ātrā laika periodā. Pie mums ir iespējams salabot praktiski visu vadošo ražotāju televizorus. TV remonts tiek veikts tikai ar kvalitatīvām un oriģinālām televizoru komponentēm. Visiem remontdarbiem un uzstādītajām komponentēm tiek dota garantija. Laipni gaidīti!

Televizoru remonts

Sony, Samsung, LG, Panasonic, Philips, Pioneer, Sharp, AKAI, Fujitsu, Siemens, Benq, Blaupunkt, Bang & Olufsen, Daewoo, Thomson, Toshiba, Grundig, Hitachi, JVC, Loewe, Marantz, Sanyo, Metz, Nokia, Vizio un citu zīmolu televizora remonts.Orientējošās televizora remonta cenas

Pakalpojums Cena €
Diagnostika (bezmaksas) 0
Profilakse no 10
Vadības bloka remonts 20
Komponenšu remonts 15
Padziļināta diagnostika 20
Pamatplates diagnostika 20
Lodēšanas darbi 15
Kontaktligzdu maiņa 15 - 35
Programmēšānas darbi 15
Pakalpojums Cena €
Slēdžu remonts, maiņa 15 - 35
Pamatplates remonts no 35
Apgaismojuma remonts 20
Remonts pēc saliešanas 30
Čipu maiņa 40
Defektācijas akts 20
Barošanas bloka remonts no 30
Inventora, remonts, maiņa 35
Citi darbi dažādi

Par cenām

Lai noteiktu precīzāk televizora remonta cenas, televizors ir jānogādā uz kādu no mūsu servisa centriem. Speciālists veiks diagnostiku un informēs Jūs par konstatētiem defektiem, televizora remonta iespējām, izpildes termiņiem un remontu izmaksām. Precīza cena ir tā, par kuru Jūs vienojaties ar speciālistu, kurš veic Jūsu ierīces remontu.
DAP servisu kontaktinformācija


 • DAP Centrs : tel. : 27074834, Matīsa iela 13, ieeja no Tērbatas ielas

 • DAP Imanta : tel : 27091913 Kurzemes prospekts 1A, T/C DAMME

 • DAP Purvciems : tel. : 28636111, Vaidavas iela 12, T/C Vaidava

 • DAP kurjers : 26813333. Ierīču piegāde uz servisu no Rīgas.

 • Piesakiet BEZMAKSAS DAP kurjeru lai nogādātu Jūsu ierīces uz DAP servisa centriem no Rīgas un Rīgas rajoniem. Aizpildiet informāciju izvēlnes sadaļā "DAP Kurjers" tālr. : 26813333

  Par termiņiem

  Pēc ierīces diagnostikas vai padziļinātas diagnostikas veikšanas, un pakalpojumu cenu vienošanās, remonta speciālists Jūs informēs par orientējošu laiku, kurš nepieciešams , detaļu piegādei, ja konkrētā detaļa nebūs uz vietas DAP noliktavās, remontam un pēcremonta ierīces testiem. Remonta termiņš lielā mērā ir atkarīgs no konkrētas ierīces defekta sarežģītības pakāpes. Speciālistam ir nepieciešams laiks, lai veiktu ierīces padziļinātu diagnostiku, kura nepieciešama lai atrastu defekta cēloni. Katrs gadījums ir unikāls un ar dažādu sarežģītības pakāpi. Defekts var būt salidzīnoši ātri remontējams vai arī ļoti sarežģīts, kad piemēram ir cietusi pamatplate uz kuras ir simtiem komponenšu, kurām ir jāveic diagnostika, jānomaina uz citām, jātestē.
  Jauna televizora iegāde
  Kad ir pienācis laiks iegādāties jaunu televizoru, palīdzēsim ar tā iegādi. Gadījumos kad vecā televizora remonts ir neiespējams vai arī nav rentabls, piemēram ir bojāts ekrāns, matrica, iespējams pasūtīt un iegādāties mūsu veikalos praktiski jebkuru popūlara ražotaja televizoru. Piegādāsim Jums televizoru no rūpnīcas dīleriem par konkurentspējīgām mazumtirdzniecības cenām. Nepieciešamības gadījumā noformēsim līzingu uz vietas mūsu veikalā. Veiksmīgu pirkumu! Laipni gaidīti!
  Akcijas, Atlaides