Spēļu konsoles remonts


Spēļu konsoļu remonts Rīgā. Spēļu konsoļu remonts un modernizācija ir viens no daudziem elektronikas remonta pakalpojumiem ko piedāvā DAP servisa centri. Speciālisti ar ļoti lielu pieredzi spēļu konsoļu remonta jomā veiks visus nepieciešāmos darbus ātri un kvalitatīvi. DAP servisa centros spēļu konsoļu remonts tiek veikts tādām spēļu konsolēm kā Sony PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 4 PRO, Sony PlayStation VR Headset Sony PSP, PS Vita, Microsoft Xbox, Xbox 360, Xbox One, Xbox One X, Nintendo Wii, Wii U, un citiem dažādiem modeļiem un citu ražotāju spēļu konsolēm. Pieejams liels daudzums dažādu nepieciešamo komponenšu no noliktavām. Speciālisti ar lielu pieredzi veic nepieciešamos remontdarbus izmantojot attiecīgas mūsdienu iekārtas un aprīkojumu. Remontdarbiem un uzstādītajām komponentēm tiek dota garantija. Laipni gaidīti DAP servisa centros!

Spēļu konsoļu remonts

Speļu konsoļu remonts SONY PS, SONY PS2 SONY PS3, SONY PS4, PS5  PSP, PSVITA, XBOX, XBOX 360, XBOX slim, XBOX ONE, XBOX ONE X, NINTENDO SWITCH   un citu ražotāju un modeļu remonts, modernizācija.Orientējošās konsoļu remonta cenas

Pakalpojums Cena €
Diagnostika (bezmaksas) 0
HDD maiņa 20
HDD remonts 25
Optikas profilakse 15
Bluetooth remonts 15-50
Čipu rebouling 40-70
Pārautu celiņu remonts 10-65
Baltās gaismas 15-70
Zilās gaismas 15-70
Pamatplates maiņa 30
Komponenšu maiņa 10
Lasīšana 25-55
Pakalpojums Cena €
Profilakse no 10
Kontaktligzud maiņa 30
Lāzera remonts 25-70
HDMI ligzdas maiņa 40-55
Zaļš ekrāns 10-70
Kontaktligzdu maiņa 25 - 45
Melnais ekrāns 10-70
Programmatūras maiņa, remonts 15-45
Remonts pēc saliešanas 30-95
Pamatplates remonts 35-95
Lasīšāna (COBRA ODE) 30
Citi darbi dažādi

Par cenām

Lai noteiktu precīzāk spēļu konsoles remonta cenas, speļu konsole ir jānogādā uz kādu no mūsu servisa centriem. Speciālists veiks diagnostiku un informēs Jūs par konstatētiem defektiem, konsoles remonta iespējām, izpildes termiņiem un remontu izmaksām. Precīza cena ir tā, par kuru Jūs vienojaties ar speciālistu, kurš veic Jūsu ierīces remontu, servisu vai modernizāciju.
DAP servisu kontaktinformācija


 • DAP Centrs : tel. : 27074834, Matīsa iela 13, ieeja no Tērbatas ielas

 • DAP Imanta : tel : 27091913 Kurzemes prospekts 1A, T/C DAMME

 • DAP Purvciems : tel. : 28636111, Vaidavas iela 12, T/C Vaidava

 • DAP kurjers : 26813333. Ierīču piegāde uz servisu no Rīgas.

 • Piesakiet BEZMAKSAS DAP kurjeru lai nogādātu Jūsu ierīces uz DAP servisa centriem no Rīgas un Rīgas rajoniem. Aizpildiet informāciju izvēlnes sadaļā "DAP Kurjers" tālr. : 26813333

  Par termiņiem

  Pēc ierīces diagnostikas vai padziļinātas diagnostikas veikšanas, un pakalpojumu cenu vienošanās, remonta speciālists Jūs informēs par orientējošu laiku, kurš nepieciešams , detaļu piegādei, ja konkrētā detaļa nebūs uz vietas DAP noliktavās, remontam un pēcremonta ierīces testiem. Remonta termiņš lielā mērā ir atkarīgs no konkrētas ierīces defekta sarežģītības pakāpes. Speciālistam ir nepieciešams laiks, lai veiktu ierīces padziļinātu diagnostiku, kura nepieciešama lai atrastu defekta cēloni. Katrs gadījums ir unikāls un ar dažādu sarežģītības pakāpi. Defekts var būt salidzīnoši ātri remontējams vai arī ļoti sarežģīts, kad piemēram ir cietusi pamatplate uz kuras ir simtiem komponenšu, kurām ir jāveic diagnostika, jānomaina uz citām, jātestē.
  Jaunas spēļu konsoles iegāde
  Ja ir pienācis laiks iegādāties jaunu spēles konsoli, palīdzēsim ar tā iegādi. Gadījumos kad vecās spēles konsoles remonts nav iespējams vai arī tas nav rentabls, piemēram ir nelabojami bojātas pārāk daudz dārgas komponentes, piedāvājam iegādāties jaunu spēles konsoli no rūpnīcas dīleriem par konkurentspējīgām mazumtirdzniecības cenām. Jautājiet klientu menedžerim par vēlāmo modeli un veiciet pasūtījumu. Iespējams, pieņemsim Jūsu veco, spēles konsoli, kā daļēju apmaksu par jaunās spēļu konsoles iegādi.  Nepieciešamības gadījumā noformēsim līzingu uz vietas mūsu veikalā. Veiksmīgus pirkumus! Laipni gaidīti!
  Akcijas, Atlaides