Portatīvo datoru remonts Rīgā. DAP servisa centrs veic dažādu defektu un dažādas sarežģītības portatīvo datoru remontu un servisu. Piedāvājam veikt jebkāda defekta remontu, sākot no profilakses darbiem, kuri uzlabos portatīvā datora veiktspēju, beidzot ar sarežģītiem elektroniskiem darbiem, kuri veicami ar speciālām ierīcēm zem mikroskopa. Elektronikas speciālisti veiks arī tādus darbus, kā piemēram pamatplates diagnostiku un tās remontu. Nomainīsim jebkādu nepeiciešamo portatīvā datora komponenti. Veiksim visus nepieciešamos atjauninājumus un modernizāciju, lai Jūsu portatīvais dators darbotos maksimāli efektīvi. Visiem veicamajiem darbiem un uzstādītajām komponentēm tiek dota garantija. Laipni gaidīti DAP servisa centros.

Portatīvo datoru remonts

Portatīvo datoru remonts APPLE, ASUS, ACER, DELL, LENOVO, SAMSUNG, MSI, HP, MICROSOFT, TOSHIBA, RAZER un citu ražotāju portatīvo datoru remonts.Orientējošās portatīvā datora remonta cenas

Pakalpojums Cena €
Diagnostika (bezmaksas) 0
Draiveru uzstādīšana 3
Programmu uzstādīšana 5
Datu saglabāšana 5
Kontaktu profilakse 8
RAM maiņa remonts 8
HDD remonts, maiņa 10
Ventilatora remonts 10
Antivīrusu prog. uzstādīšana 10
Vīrusu ārstēšana 10
Komponenšu maiņa 10
Inventora remonts, maiņa 10 - 25
Portatīvā datora lampas maiņa 15 - 25
Eņģes maiņa 15 - 35
Portatīvā datora optimizācija 15 - 35
Pakalpojums Cena €
BIOS  čipa programēšana 20
Tastatūras maiņa 20
Profilakse 20
Ekrāna maiņa 20
Padziļināta diagnostika 20
Kontaktligzdu maiņa 25 - 35
Profilakse + termopasta + kontakti 25
Čipu maiņa 30
Remonts pēc saliešanas 25 - 95
Pamatplates remonts 35-150
Pamatplates maiņa 25
Windows 7 instalācija + visi draiveri 25
Windows 8 instalācija + visi draiveri 25
Windows 10 instalācija + visi draiveri 25
Windows 8,10 instal.+ draiveri + faili 30

Par cenām

Lai noteiktu precīzāk portatīvā datora remonta cenas, portatīvais dators ir jānogādā uz kādu no mūsu servisa centriem. Speciālists veiks diagnostiku un informēs Jūs par konstatētiem defektiem, portatīvā datora remonta iespējām, izpildes termiņiem un remontu izmaksām. Precīza cena ir tā, par kuru Jūs vienojaties ar speciālistu, kurš veic Jūsu ierīces remontu.

DAP servisu kontaktinformācija


 • DAP Centrs : tel. : 27074834, Matīsa iela 13, ieeja no Tērbatas ielas

 • DAP Imanta : tel : 27091913 Kurzemes prospekts 1A, T/C DAMME

 • DAP Purvciems : tel. : 28636111, Vaidavas iela 12, T/C Vaidava

 • DAP kurjers : 26813333. Ierīču piegāde uz servisu no Rīgas.

 • Piesakiet BEZMAKSAS DAP kurjeru lai nogādātu Jūsu ierīces uz DAP servisa centriem no Rīgas un Rīgas rajoniem. Aizpildiet informāciju izvēlnes sadaļā "DAP Kurjers" tālr. : 26813333

  Par termiņiem

  Pēc ierīces diagnostikas vai padziļinātas diagnostikas veikšanas, un pakalpojumu cenu vienošanās, remonta speciālists Jūs informēs par orientējošu laiku, kurš nepieciešam , detaļu piegādei, ja konkrētā detaļa nebūs uz vietas DAP noliktavās, remontam un pēc remonta ierīces testiem. Remonta termiņš lielā mērā ir atkarīgs no konkrētas ierīces defekta sarežģītības pakāpes. Speciālistam ir nepieciešams laiks, lai veiktu ierīces padziļinātu diagnostiku, kura nepieciešam, lai atrastu defekta cēloni. Katrs gadījums ir unikāls un ar dažādu sarežģītības pakāpi. Defekts var būt salidzīnoši ātri remontējams vai arī ļoti sarežģīts, kad,  piemēram, ir cietusi pamatplate uz kuras ir simtiem komponenšu, kurām ir jāveic diagnostika, jānomaina uz citām, jātestē.
  Jauna portatīvā datora iegāde
  Ja ir pienācis laiks iegādāties jaunu portatīvo datoru, palīdzēsim ar tā iegādi. Gadījumo, kad vecā portatīvā datora remonts nav iespējams vai arī tas nav rentabls, piemēram, ir nelabojami bojātas pārāk daudz dārgas komponentes, piedāvājam iegādāties jebkura popūlārā ražotāja portatīvo datoru no rūpnīcas dīleriem par konkurentspējīgām mazumtirdzniecības cenām. Jautājiet klientu menedžerim par vēlāmo modeli un veiciet pasūtījumu. Iespējams, pieņemsim Jūsu veco, nelabojamo portatīvo datoru, kā daļēju apmaksu par jaunā portatīvā datora iegādi. Nokomplektēsim Jūsu jauno portatīvo datoru ar nepieciešamajiem draiveriem, programatūru, pārnesīsim Jums svarīgus datus, kā arī pēc vajadzības modernizēsim jauno portatīvo datoru.  Nepieciešamības gadījumā noformēsim līzingu uz vietas mūsu veikalā. Veiksmīgu pirkumu! Laipni gaidīti!
  Akcijas, Atlaides