Mobilo telefonu remonts


Mobilo telefonu remonts Rīgā. DAP servisa centrs piedāvā kvalitatīvu mobilo telefonu remontu. Mobilo telefonu remonts tiek veikts APPLE, SAMSUNG, HUAWEI, NOKIA, LG, SONY, HTC, ZTE, ASUS, LENOVO, CAT, XIAOMI, MOTOROLA un citu mobilo telefonu ražotāju modeļiem. DAP servisa pieredzējušie mobilo telefonu remonta speciālisti veiks bojāto komponenšu nomaiņu, un visus iespējamos remonta darbus, tai skaitā pamatplates remontu. DAP servisa centrā elektronikas speciālisti veiks sarežģitus darbus, kur veicami zem mikroskopa un speciālām ierīcēm. Darīsim visu iespējamo, lai glābtu ierīci pēc tās nokļušanas saskarsmē ar šķidrumu. Visiem remontdarbiem un uzstādītām komponentēm tiek dota garantija. Laipni gaidīti DAP servisa centros!

Smartfonu remonts

Mobilo telefonu remonts APPLE, SAMSUNG, HUAWEI, NOKIA, LG, SONY, HTC, ZTE, ASUS, LENOVO, CAT, XIAOMI, MOTOROLA remonts, profilakse, servissOrientējošās mobilo telefonu remonta cenas

Pakalpojums Cena €
Diagnostika (bezmaksas) 0
Draiveru uzstādīšana 3
Programmu uzstādīšana 5
Datu saglabāšana 5
Kontaktu profilakse 10
Kameras maiņa 10
Vibrozvana maiņa 12
Antenas moduļa maiņa 15
Aizmugurējā vāka maiņa 10
Korpusa maiņa 25
Komponenšu maiņa no 10
Skaļruņa maiņa 12
Korpusa remonts 15
Pakalpojums Cena €
Akumulatora maiņa 10
Šleifu maiņa 15
Profilakse 15
Ekrāna maiņa 20 - 55
Padziļināta diagnostika 20
Kontaktligzdu maiņa 25 - 45
Modernizācija no 15
Čipu maiņa no 35
Remonts pēc saliešanas 30-150
Pamatplates remonts 35-150
Pamatplates maiņa 25
Touch maiņa 25
Citi darbi dazādi

Par cenām

Lai noteiktu precīzāk mobilā telefona remonta cenas, mobilais telefons ir jānogādā uz kādu no mūsu servisa centriem. Speciālists veiks diagnostiku un informēs Jūs par konstatētiem defektiem, mobilā telefona remonta iespējām, izpildes termiņiem un remontu izmaksām. Precīza cena ir tā, par kuru Jūs vienojaties ar speciālistu, kurš veic Jūsu ierīces remontu, servisu vai modernizāciju.
DAP servisu kontaktinformācija


 • DAP Centrs : tel. : 27074834, Matīsa iela 13, ieeja no Tērbatas ielas

 • DAP Imanta : tel : 27091913 Kurzemes prospekts 1A, T/C DAMME

 • DAP Purvciems : tel. : 28636111, Vaidavas iela 12, T/C Vaidava

 • DAP kurjers : 26813333. Ierīču piegāde uz servisu no Rīgas.

 • Piesakiet BEZMAKSAS DAP kurjeru lai nogādātu Jūsu ierīces uz DAP servisa centriem no Rīgas un Rīgas rajoniem. Aizpildiet informāciju izvēlnes sadaļā "DAP Kurjers" tālr. : 26813333

  Par termiņiem

  Pēc ierīces diagnostikas vai padziļinātas diagnostikas veikšanas, un pakalpojumu cenu vienošanās, remonta speciālists Jūs informēs par orientējošu laiku, kurš nepieciešams , detaļu piegādei, ja konkrētā detaļa nebūs uz vietas DAP noliktavās, remontam un pēcremonta ierīces testiem. Remonta termiņš lielā mērā ir atkarīgs no konkrētas ierīces defekta sarežģītības pakāpes. Speciālistam ir nepieciešams laiks, lai veiktu ierīces padziļinātu diagnostiku, kura nepieciešama lai atrastu defekta cēloni. Katrs gadījums ir unikāls un ar dažādu sarežģītības pakāpi. Defekts var būt salidzīnoši ātri remontējams vai arī ļoti sarežģīts, kad piemēram ir cietusi pamatplate uz kuras ir simtiem komponenšu, kurām ir jāveic diagnostika, jānomaina uz citām, jātestē.
  Jauna mobilā telefona iegāde
  Ja ir pienācis laiks iegādāties jaunu mobilo telefonu, palīdzēsim ar tā iegādi. Gadījumos kad vecā mobilā telefona remonts nav iespējams vai arī tas nav rentabls, piemēram ir nelabojami bojātas pārāk daudz dārgas komponentes, piedāvājam iegādāties jaunu mobilo telefonu no rūpnīcas dīleriem par konkurentspējīgām mazumtirdzniecības cenām. Jautājiet klientu menedžerim par vēlāmo modeli un veiciet pasūtījumu. Iespējams, pieņemsim Jūsu veco, nelabojamo mobilo telefonu, kā daļēju apmaksu par jaunā mobilā telefona iegādi. Pārnesīsim Jums svarīgus datus uz jauno mobilo telefonu.  Nepieciešamības gadījumā noformēsim līzingu uz vietas mūsu veikalā. Veiksmīgu pirkumu! Laipni gaidīti!
  Akcijas, Atlaides