iPad remonts


iPad remonts Rīgā. DAP servisa centros tiek veikts kvalitatīvs visu modeļu APPLE iPad remonts. Pieredzējuši speciālisti veiks bezmaksas iPad diagnostiku. Veiksim bojāto komponenšu, piemēram LCD ekrāna, kontaktligzdu, HOME, kameras, šleifu, pogu, akumulatoru un citu komponenšu maiņu, remontu. Veiksim visus nepieciešamos remontdarbus, lai glābtu iPad pēc nokļūšanas škidrumā. Mūsu elektronikas speciālisti veic tādus sarežģītus darbus , kā iPad pamatplates remonts un citus iPad sarežģītus elektronikas darbus. Visām uzstādītajām komponentēm un veiktajiem darbiem tiek dota garantija. Laipni gaidīti DAP servisa centros.

iPad remonts

iPad remonts APPLE, iPad / iPad 2 / iPad3 /iPad Mini / iPad 4 / iPad Air / iPad Mini 2 / iPad Mini 3 / iPad Air 2 / iPad Mini 4 / iPad Pro 12,9" / iPad Pro 9,7" / iPad 5 / iPad Pro 2 12,9" / iPad Pro 2 10,5" / iPad 6 / iPad Pro 3 11" / iPad Pro 3 12,9" / iPad Air 3 / iPad Mini 5Orientējošās iPad remonta cenas

Pakalpojums Cena €
Diagnostika (bezmaksas) 0
Skaļruņu maiņa no 15
Programatūras uzstādīšana no 5
Komponenšu remonts no 10
Ekrāna maiņa no 30
Kameras maiņa no 20
Korpusa maiņa no 25
Touch maiņa no 25
Pamatplates remonts 35-150
Pamatplates maiņa no 30
Pakalpojums Cena €
Akumulatora maiņa no 20
Šleifu maiņa no 20
Profilakse no 15
Aizmugurējā vāka maiņa no 30
Padziļināta diagnostika no 20
Kontaktligzdu maiņa no 25
Čipu maiņa no 35
Remontdarbi pēc saliešanas no 35
Aizmugurējās kameras maiņa no 25
Citi darbi dažādi

Par cenām

Lai noteiktu precīzāk iPad remonta cenas, iPad ir jānogādā uz kādu no mūsu servisa centriem. Speciālists veiks diagnostiku un informēs Jūs par konstatētiem defektiem, iPad remonta iespējām, izpildes termiņiem un remontu izmaksām. Precīza cena ir tā, par kuru Jūs vienojaties ar speciālistu, kurš veic Jūsu ierīces remontu.
DAP servisu kontaktinformācija


 • DAP Centrs : tel. : 27074834, Matīsa iela 13, ieeja no Tērbatas ielas

 • DAP Imanta : tel : 27091913 Kurzemes prospekts 1A, T/C DAMME

 • DAP Purvciems : tel. : 28636111, Vaidavas iela 12, T/C Vaidava

 • DAP kurjers : 26813333. Ierīču piegāde uz servisu no Rīgas.

 • Piesakiet BEZMAKSAS DAP kurjeru lai nogādātu Jūsu ierīces uz DAP servisa centriem no Rīgas un Rīgas rajoniem. Aizpildiet informāciju izvēlnes sadaļā "DAP Kurjers" tālr. : 26813333

  Par termiņiem

  Pēc ierīces diagnostikas vai padziļinātas diagnostikas veikšanas, un pakalpojumu cenu vienošanās, remonta speciālists Jūs informēs par orientējošu laiku, kurš nepieciešams , detaļu piegādei, ja konkrētā detaļa nebūs uz vietas DAP noliktavās, remontam un pēcremonta ierīces testiem. Remonta termiņš lielā mērā ir atkarīgs no konkrētas ierīces defekta sarežģītības pakāpes. Speciālistam ir nepieciešams laiks, lai veiktu ierīces padziļinātu diagnostiku, kura nepieciešama lai atrastu defekta cēloni. Katrs gadījums ir unikāls un ar dažādu sarežģītības pakāpi. Defekts var būt salidzīnoši ātri remontējams vai arī ļoti sarežģīts, kad piemēram ir cietusi pamatplate uz kuras ir simtiem komponenšu, kurām ir jāveic diagnostika, jānomaina uz citām, jātestē.
  Jauna iPad iegāde
  Ja ir pienācis laiks iegādāties jaunu iPad, palīdzēsim ar tā iegādi. Gadījumos kad iPad remonts nav iespējams vai arī tas nav rentabls, piemēram ir nelabojami bojātas pārāk daudz dārgas komponentes, piedāvājam iegādāties jaunu iPad no rūpnīcas dīleriem par konkurentspējīgām mazumtirdzniecības cenām. Jautājiet klientu menedžerim par vēlāmo modeli un veiciet pasūtījumu. Iespējams, pieņemsim Jūsu veco, nelabojamo iPad, kā daļēju apmaksu par jaunā iPad iegādi.  Nepieciešamības gadījumā noformēsim līzingu uz vietas mūsu veikalā. Veiksmīgus pirkumus! Laipni gaidīti!
  Akcijas, Atlaides